SUSENE

O nás

Na první pohled jsme se zamilovali do prosluněného ostrova obklopeného Atlantickým oceánem, La Palma. Kvalita místních produktů a plodin je velmi vysoká a my si dali za cíl, že se o ni podělíme i s naší vlastní v srdci Evropy. 
Snažíme se zde navázat o kontakty s místními manufakturami, které se zabývají výrobou široké škály sortimentu v BIO kvalitě. 
 
 
Zastupujeme místní manufakturu Oro de San Miguel, zabývající se sušením BIO banánů. Pečlivě vybírá ty nejlepší banány přímo na certifikovaných biofarmách. Ovoce pak suší vlastním specifickým procesem do 42°C, kterým zůstávají zachovány téměř všechny vitamíny a výživové látky.
 
 
Dalším partnerem se nám stala rodinná manufaktura Sal Oceáno, která se věnuje výrobě ochucených solí na vaření. Používají jen ty nejlepší suroviny s certifikátem na BIO kvalitu. Flor de sal, je královnou mezi solemi! Mnoho letá praxe vytvořila pestrou paletu chutí, kterou velmi doporučujeme vyzkoušet.
 
 
Jako milovníci typické Kanárské speciality Mojo rojo jsme se snažili najít nejlepší produkt, který Vám s radostí můžeme také nabídnout. Firma Palmero Destiladera vykupuje od místních farmářů nejlepší papriky, které si sami suší a vyrábí z nich proslulou omáčku. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení