Ovoce do prodejen

 

Pravidelné dodávání ovoce do Vašich prodejen!

Jsme nadšeni, že vás můžeme pozvat do světa přírodní chutě a zdravého životního stylu. Naše společnost se specializuje na dodávku čerstvého bio ovoce, které se stalo symbolem zdravého stravování a gastronomického potěšení po celém světě. Jsme přesvědčeni, že společně můžeme přinést tyto vynikající produkty do vašich malých prodejen v České republice i na Slavensku a tím poskytnout vašim zákazníkům nejlepší možnou chuťovou a výživovou hodnotu.

Naše nabídka bio ovoce zahrnuje širokou škálu exotických plodů jako avokáda, mango a pitahaya (dračí ovoce) a citrusové plody z Evropských farem.
Všechny naše produkty jsou pečlivě vybrané z certifikovaných bio farem, což zaručuje jejich čerstvost, kvalitu a přírodní chuť.

Pro naše partnery nabízíme flexibilní možnosti dopravy, které splňují vaše potřeby. Paletové dodávky jsou snadno organizovatelné přes služby GLS, které poskytují spolehlivou a efektivní doručovací síť po celé České republice a na Slavensku. Pro malé objednávky nabízíme také možnosti doručení přes jiné dopravce, jako jsou kurýrní služby.

 

Jsme připraveni spolupracovat s vámi na vytvoření strategií pro prodej a marketing, které podpoří prodej našeho bio ovoce ve vašich prodejnách. S našimi kvalitními produkty a vaší vášní pro zdravý životní styl, můžeme vytvořit skvělou symbiózu, která přinese prospěch našim zákazníkům i vašemu podnikání.

 

Pokud jste připraveni přivést do svých prodejen čerstvost, zdraví a exotickou chuť bio ovoce, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli uspět a poskytnout vašim zákazníkům to nejlepší z přírody. Spojme své síly a společně budujme zdravější a chutnější budoucnost!

 

Ceník ovoce naleznete v odkaze: ceník ovoce 

 

Pro více informací neváhejte napsat na bety@ostrovchuti.cz