BIO Avokádo Pinkerton K dozrávání

120 Kč
Vyprodáno

Větší avokádo s jemnou oříškovou chutí. Jedna ze vzácnějších avokádových odrůd. Má světle zelenou slupku s hrubým povrchem, mírně zelenou dužninu a krémovou, lahodnou texturu s příjemnou oříškovou chutí.
Nechte změknout při pokojové teplotě a měkké ovoce skladujte při 7-10 °C.

Hmotnost mezi 150-300g (nelze zaručit vždy stejnou velikost ani tvar ovoce).

Sklizeň říjen - leden

Kategorie: Ovoce z ostrovů
Položka byla vyprodána…

Avokádo Pinkerton

Avokádo odrůdy Pinkerton přináší unikátní kombinaci chuti a textury. Má světle zelenou slupku s hrubým povrchem a dužinu s výraznou chutí a krémovou konzistencí.

Pro optimální skladování udržujte avokádo Pinkerton při teplotě 7-10 °C. Tato teplota pomáhá regulovat rychlost zrání avokáda. Při pokojové teplotě nechte ovoce dozrávat, pokud je příliš tvrdé.

Avokádo Pinkerton můžete skvěle využít při přípravě pesto, kde jeho pikantní chuť vynikne, nebo ho přidejte do sendviče pro extra krémovost. S touto odrůdou získáte v kuchyni vynikající ingredienci, která potěší chuťové buňky a dodá zdravé tuky do vašich receptů. Objednejte si Pinkerton a ochutnejte lahodný rovnovážný mix chuti a kvality.

Důležité:

Avokádo nezměkne na stromě, ale až po sklizni. Čím déle však zůstane na stromě, tím více obsahuje tuku, což vede k jeho krémovější a vynikající chuti. Díky krátké době přepravy můžeme sklízet avokáda v optimálním stupni zralosti, což zajišťuje nejlepší chuť a kvalitu. Specifické klima a sopečná půda na La Palmě dodávají našim avokádům unikátní chuťový a vizuální charakter, který se odlišuje od avokád z jiných částí světa.

 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
BIO Avokádo Pinkerton K dozrávání https://cdn.myshoptet.com/usr/www.ostrovchuti.cz/user/shop/related/579_avocado-17-copy.jpg?65578acb 5
LK Avatar autora | 4.2.2024
Děkuji balíček přišel v pořádku a ovoce také.Musím ohodnotit velmi vstřícné a profesionální jednání při řešení malé komplikace s prvním balíčkem.Velmi mě překvapilo vstřícné jednání.Určitě si opět objednám a doporučím známým.S pozdravem Lenka Králová