PŘEDOBJEDNÁVKA Degustační set různých odrůd dračího ovoce (5ks) z naší farmy na ostrově La Palma

1 349 Kč
Předobjednávka (>5 ks)

Předobjednávka degustační krabice s různými druhy dračího ovoce! První plody by měly být dostupné od června/července – protože kombinace různých odrůd současně bude k dispozici pouze v omezeném množství, spustili jsme nyní možnost si je předobjednat a rezervovat si pro vás.

Součásti setu bude 5 plodů ze 3 různých odrůd dračího ovoce . 

Před dodáním ovoce se s vámi spojíme a domluvíme termín dodání.

 

Ponořte se do široké škály chutí, které vám přináší různé odrůdy dračího ovoce! Každý druh se vyznačuje unikátní barvou dužiny, tvarem a velikostí plodů a zejména chutí - rozmanitými kombinacemi sladkosti a kyselosti, které doprovází různorodé textury.

Díky osobní péči, pečlivému výběru odrůd a manuálnímu opylování květů se naše dračí ovoce vyznačuje prvotřídní kvalitou v chuti, velikosti a celkovém vzhledu. Naše ovoce bylo oceněno a získalo obdiv na prestižní výstavě Fruit Atraction v Madridu. Ovoce je totiž nejenom skvělé chuťově, ale také vizuálně výjimečné a nesrovnatelné s běžně dováženým ovocem. 

Ovoce sklízíme již zralé a převážíme letecky turistickými linkami z Tenerife, díky čemu vám dorazí čerstvé a v ideálním stavu.

 

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LV Avatar autora | 7.11.2023
Naprostá spokojenost s kvalitou, mohu doporučit.
5
IM Avatar autora | 6.9.2023
Dračie ovocie je super.Deti si pochutili.Určite ešte objednáme. Môžem len odporučiť.
5
AB Avatar autora | 10.8.2023
Pokud jste nikdy dračí ovoce nezkusili, doporučuji si pořídit tento set, který vás potěší nejen krásným a exotickým vzhledem, ale hlavně chutí! Přece jen pitaja, která se prodává po kvantech v obchodech v Česku není úplně to pravé ořechové. Ale ovoce, které nám dováží z Kanárských ostrovů, konkrétně z ostrova La Palma opravdu stojí za to! Bio kvalita z ekofarmy je dost znatelná. Každá odrůda má něco do sebe, bílá je lehce nasládlá a trochu kyselá, růžová svěží a sladká a červená je jemná a taktéž jemně nasládlá. Mohu jedině doporučit!:)
5
Avatar autora | 21.6.2023
Dračí ovoce z Ostrovchuti je naprosto skvělé. Ve srovnání s tím, jaké je běžně k dostání v ČR má poměrně aromatickou a výraznou chuť - obzvláště červené odrůdy a velikost je skutečně obří. Cena je vyšší, ale když jsem osobně viděla, kolik je za tím práce a vím, kolik stojí letecká doprava, je to vlastně adekvátní ohodnocení za kvalitu, kterou v tomto eshopu určitě najdete.