BIO Pomeranče 1kg - předobjednávka

149 Kč
Momentálně nedostupné

BIO pomeranče jsou přímo od farmářů z Řecka.

Doručení od 19.12.

Kategorie: Ovoce z Řecka
Položka byla vyprodána…

Pomeranče z Kréty jsou na cestě k Vám!

Díky naší spolupráci s Výdejnou chutí Vám nyní můžeme nabídnout i citrusy. Transport citrusů z Kanárských ostrovů by byl velice drahý. Proto jsme se rozhodli spojit se zajímavým projektem, který vozí ovoce z Řecka. Vše je v BIO kvalitě a přirozeně dozrálé. Vzhledem k měsíčnímu předobjednání máme jen omezené množství pro Říjen a na prosinec otevřeme vlastní objednávkový systém. Ovoce si můžete předobjednat i přímo u Výdejny chutí. Tam je však zapotřebí osobní vyzvednutí na domluvených místech.

Pomeranče (odrůdy Naveline a Newhall)

Oba druhy jsou rané citrusové odrůdy. Mají střední až středně velké plody, hladkou slupku. Plody jsou šťavnaté a sladké, hruškovitého tvaru. Naproti stopce mají zakončení ve tvaru pupíku.

Citrusy nemají barvu a tvar jak jste možná zvyklí. Ovoce bude více do zeleného odstínu. Barva je způsobena momentálními teplotami v Řecku a pro více informací si přečtěte článek: Zelený citrus není nezralý. 

Zralost pomerančů poznáte podle vůně a lehké poddajnosti slupky. Děkuji Vám za pochopení a věřím, že si ovoce naplno vychutnáte!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: