Exotické ovocie, Strana 2

Najpredávanejšie

Mango Palmer | Odosielame 5.-6. 10.
skladom (>5 balenie)
Kód: 1714/1 K
 
od €9,65
Letecký ananás | Odosielame 5.-6. 10.
skladom (>5 balenie)
Kód: 1048/1 K
 
€19,69
 
od €10,92

Radenie produktov

65 položiek celkom

Výpis produktov

Vianočný darčekový kôš  | Rozvoz 20.-22. 12. 2026
Vianočný darčekový kôš | Rozvoz 20.-22. 12. 2026
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Vánoční rozvoz (>5 ks)
€131,54
Jednotková cena: €131,54 / 1 ks

Čerstvé ovoce na Vánoce! Dopřejte si k Vánocům chutě a vůně...

Kód: 459
bedynka marakuji velka
Odosielame 5.-6.10.
Debnička marakují | Odosielame 5.-6. 10.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
skladom (>5 balenie)
od €30,66
Jednotková cena: od €27,18 / 1 kg

Marakujová bednička (mučenka). Sladkokyslá, výrazne aromatická...

Kód: 1756/1KG
Kopie návrhu exotic lettering (4 x 3 in) (24)
Odosielame 5.-6.10.
Debnička rôznych druhov marakuje | Odosielame 5.-6. 10.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
skladom (>5 balenie)
od €30,26
Jednotková cena: od €29,23 / 1 kg

Mix odrôd – Vyskúšajte mix rôznych chutí! Pôvod: Kanárske ostrovy...

Kód: 1177/1KG
Kopie návrhu exotic lettering (4 x 3 in) (27)
Odosielame 5.-6.10.
Debnička sladkej granadilly | Odosielame 5.-6. 10.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
skladom (>5 balenie)
od €30,66
Jednotková cena: od €28,06 / 1 kg

Granadilla, známa tiež ako „sladká marakuja“, je blízkou príbuznou...

Kód: 1822/1KG
Kopie návrhu exotic lettering (19)
Dračie ovocie gigant
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€24,08
Jednotková cena: €24,08 / 1 ks

Extra velký, šťavnatý plod s jemnou osvěžující chutí a spoustou...

Kód: 195
Karambola
Karambola
Priemerné hodnotenie produktu je 3,5 z 5 hviezdičiek.
Vypredané
od €3,46
Jednotková cena: od €3,37 / 1 ks

Sladká, prirodzene dozretá čerstvá karambola z ostrova La Palma. má...

Kód: 534/1KS
Kopie návrhu exotic lettering (4 x 3 in) (23)
Marakuja žltá
Priemerné hodnotenie produktu je 3,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
od €3,90
Jednotková cena: od €3,90 / 1 ks

Marakuja vypěstována na naší farmě na La Palmě, ukrývá ...

Kód: 1651/1KS
exotic lettering (3)
Sladký mix ovoce
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€74,52
Jednotková cena: €74,52 / 1 ks

Granadilla je nejsladší druh mučenky, marakuji. Má oranžovou slupku...

Kód: 753
Kopie návrhu exotic lettering (4 x 3 in) (38)
Baby banány
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
od €9,65
Jednotková cena: od €9,49 / 1 kg

Baby banány z Ekvádoru sa vyznačujú menšou veľkosťou, jemnou...

Kód: 1846/1KG
Kopie návrhu exotic lettering (4 x 3 in) (5)
Banánová marakuja Curuba 500 g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€17,50
Jednotková cena: €35 / 1 kg

Curuba (banánová marakuja) má Aromatické, svieže plody so...

Kód: 1336
Zralé bio avokádo plné chuti | Ostrovchuti
BIO Avokáda
KONEC SKLIZNĚ
€4,34
Jednotková cena: €4,34 / 1 ks

Avokáda odrody z našej farmy na ostrove La Palma Úžasná maslová...

Kód: 1768
Bio granátové jablko | Ostrovchuti
Odosielame 5.-6.10.
BIO Granátové jablko | Odosielame 5.-6. 10.
Priemerné hodnotenie produktu je 2,5 z 5 hviezdičiek.
skladom (>5 ks)
€2,15
Jednotková cena: €2,15 / 1 ks

Granátové jablká z Alicante sú výnimočné svojou vysokou kvalitou a...

Kód: 1813
Kopie návrhu exotic lettering (77)
BIO Kiwano
KONEC SKLIZNĚ
€3,90
Jednotková cena: €3,90 / 1 ks

Kiwano je veľmi zaujímavým druhom tropickej uhorky. Plody majú...

Kód: 1192
Kopie návrhu exotic lettering
BIO Kiwi
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
od €9,82
Jednotková cena: od €8,76 / 1 kg

Prémiové ekologicky pestované kiwi odrody Hayward. Kiwi Hayward má...

Kód: 866/1KG
Kopie návrhu exotic lettering (16)
BIO Liči
Momentálne nedostupné
€13,11
Jednotková cena: €26,22 / 1 kg

Liči (Litchi chinensis) je známé svou jedinečnou sladkou chutí a...

Kód: 947
BIO Lokvát 500 g
BIO Lokvát 500 g
Sezóna ukončena
€10,26
Jednotková cena: €20,52 / 1 kg

Ovoce má kyselou slupku a sladkou dužinu s velkými peckami....

Kód: 378
Kopie návrhu exotic lettering (4 x 3 in) (28)
BIO Mamey Sapota
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€39,43
Jednotková cena: €39,43 / 1 kg

Veľmi výnimočné ovocie, ktoré sme práve doviezli s poslednou...

Kód: 267
Kopie návrhu exotic lettering 2025 05 22T103541.035
BIO Melón Kantaloupe
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Vypredané
€8,29
Jednotková cena: €8,29 / 1 ks

BIO melón Kantaloupe – ŠpanielskoSladký, voňavý a plný chuti....

Kód: 1447
Kopie návrhu exotic lettering (4 x 3 in) (25)
Canistel
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Vypredané
od €21,89
Jednotková cena: od €21,40 / 1 kg

Canistel (Pouteria campechiana), známy aj ako eggfruit alebo...

Kód: 671/1KG
Kopie návrhu exotic lettering (4 x 3 in) (6)
Čerstvý kakaový plod
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€25,88
Jednotková cena: €25,88 / 1 ks

Čerstvé kakaové boby jsou přírodní poklad z tropů, bohaté na...

Kód: 759

Ovládacie prvky výpisu

65 položiek celkom