Kód: 114

Flor de Sal s chutí manga

250 Kč
Skladem (5 ks)

Výrazně sladká chuť BIO manga (35%) i typická vůně, vaši kuchyni posunou na další příčku! Hodí se: v kombinaci s rybami, plody moře (zejména s chobotnicí), kuřecím a krůtím masem, rýží, v salátech, s čerstvým sýrem, v krémových polévkách, či s pečivem a olivovým olejem i máslem.

Kategorie: Flor de Sal - sůl gurmánů
Hmotnost: 0.051 kg

Výrazně sladká chuť BIO manga (35%) i typická vůně, vaši kuchyni posunou na další příčku! Uplatnění najde v kombinaci s rybami, plody moře (zejména s chobotnicí), kuřecím  krůtím masem, rýží, v salátech, čerstvým sýrem, v krémových polévkách, či s pečivem a olivovým olejem i máslem.

Nabízíme unikátní kompozici pro gurmánskou kuchyni Flor de Sal s bylinami, kořením či ovocem v podílu až 33%, které vás překvapí svou dokonalou přirozeností: vizuálně, chuťově i čichově!

Sůl je ručně připravena a kombinována se surovinami v BIO kvalitě manofakturou Sal Océano. Tato rodinná firma se svou zajímavou činností zabývá již deset let a za tu dobu našla ty nejchutnější kombinace a jejich uplatnění.

Originální design je krásným dárkem pro milovníky neobvyklých chutí a gastronomických zážitků.

TIP: Flor de Sal je velmi jemná sůl, která se rychle rozpouští během vaření. Doporučuji použít až na závěr, aby vynikla všemi svými přednostmi, nejen chutí!