SUSENE
Kód: 165

Krabice se 3 ks dračího ovoce - bílá a červená dužnina (cca 1,3 kg)

800 Kč
K dispozici od 5.srpna

Víté, že existuje více druhů dračího ovoce? V tomto balení jsme pro Vás připravili dračí ovoce s bílou a červenou dužninou. Každá má svou specifickou chuť.

V jednom balení najdete tři kusy těch nejlepších plodů dračího ovoce z minimálně dvou odrůd. Pokud to však bude možné, vložíme do krabice odrůdy tři (bílou, červenou a růžovou). Té třetí v tomto roce ještě moc nebude a nemůžeme ji ještě všem slíbit. V každém případně objednávejte raději již nyní!

3 vybrané kusy - cca 1,2-1,5kg

 

Ovoce má jemnou, sladkokyselou chuť a obsahuje velké množství vitamínů, karotenu, železa a vápníku. Díky vysokému obsahu vlákniny pomáhá regulovat trávení. Jeho konzumace pročišťuje organismus a snižuje hladinu kyseliny močové v krvi. Dračí ovoce má velice málo kalorií, dvakrát méně než jablko a dokonce třikrát méně než banán, a proto je skvělým doplňkem jídelníčku při dietě. Pro všechny tyto benefity je dračí ovoce považováno za tropickou superpotravinu.

Nejlepší teplota pro skladování dračího ovoce je 15 až 19 °C, potom vydrží čerstvé 10 až 14 dnů. Pokud se dračí ovoce skladuje při pokojové teplotě, vydrží čerstvé 5 až 6 dnů. Dračí ovoce ani další druhy tropického ovoce by se neměly skladovat v ledničce, protože při teplotě nižší než 10 °C ztrácí svoji chuť.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení