SUSENE
Kód: 165

Krabice s dračím ovocem - bílá, růžová a červená dužnina (cca 1,3 kg)

800 Kč
Skladem (2 ks)

Víté, že existuje více druhů dračího ovoce? V tomto balení jsme pro Vás připravili dračí ovoce s červenou a růžovou dužninou. Každá má svou specifickou chuť.

V jednom balení najdete tři kusy těch nejlepších plodů dračího ovoce z minimálně dvou odrůd. Pokud to však bude možné, vložíme do krabice odrůdy tři (bílou, červenou a růžovou). Té třetí v tomto roce ještě moc nebude a nemůžeme ji ještě všem slíbit. V každém případně objednávejte raději již nyní!

3 vybrané kusy - cca 1,2-1,5kg

 

Ovoce má jemnou, sladkokyselou chuť a obsahuje velké množství vitamínů, karotenu, železa a vápníku. Díky vysokému obsahu vlákniny pomáhá regulovat trávení. Jeho konzumace pročišťuje organismus a snižuje hladinu kyseliny močové v krvi. Dračí ovoce má velice málo kalorií, dvakrát méně než jablko a dokonce třikrát méně než banán, a proto je skvělým doplňkem jídelníčku při dietě. Pro všechny tyto benefity je dračí ovoce považováno za tropickou superpotravinu.

Nejlepší teplota pro skladování dračího ovoce je 15 až 19 °C, potom vydrží čerstvé 10 až 14 dnů. Pokud se dračí ovoce skladuje při pokojové teplotě, vydrží čerstvé 5 až 6 dnů. Dračí ovoce ani další druhy tropického ovoce by se neměly skladovat v ledničce, protože při teplotě nižší než 10 °C ztrácí svoji chuť.