SUSENE

Oro de San Miguel

Sušené banány patří mezi nejoblíbenější sušené ovoce, jsou výborným zdrojem vitamínů a minerálních látek.
Zejména vápníku, draslíku, hořčíku a velké řady vitamínů (A, B1, B12, B3, B6, B12, C, D, E a K)

Banány z manufaktury Oro de San Miguel jsou sušené do teploty 40 , aby byly zachovány všechny tyto vitamíny a prospěšné látky, jsou plné aktivních enzymů, kvalitních živin a odpovídají standardům RAW stravy (živé stravy). 

Nejedná se o banánové chipsy, které jsou k dostání v běžných obchodech a nejeden zub kvůli nim zakusil příkoří! Ty jsou často smažené a mají ke zdraví přece jen trochu daleko. Naše banány jsou zdravé, měkké a šťavnaté, bez přidaného cukru, bez konzervačních látek a barviv. Během výroby není použit ani antioxidant, jako u ostatních podobných produktů.

Všechny naše banány jsou pěstovány šetrným BIO způsobem a pocházejí z úžasného kanárského ostrova La Palma, místa s jedním z nejčistšího klimatu. Jejich pečlivý výběr a příprava probíhá ručně majitelem manufaktury Ulricem Schenou a s velkým respektem k tomuto skvělému ovoci.

banany kolecka
sušené banány - kolečka (60g)
68 Kč

Momentálně nedostupné 
Detail
Kód: 63
banany
sušené banány - půlené (100g)
98 Kč

Vyrobené z pečlivě vybraných bio banánů z ostrova La PalmaBanány se nechávají přirozeně dozrát, následně se pečlivě vybírají a ručně krájejí. Sušení probíhá za nízkých teplot do...

Skladem 
Detail
Kód: 55
BIO sušené banány s BIO čokoládou
sušené BIO banány v čokoládě
135 Kč

Sušené banány zalité v 80% BIO čokoládě

Na dotaz 
Detail
Kód: 75
3 položek celkem