Odesíláme 26.2.

BIO Mandarinky Mandarinky od farmářů z Řecka

199 Kč
Skladem (>5 ks)

BIO mandarinky přímo od farmářů z Řecka. Šťavnaté plody s tenkou slupkou.

Odesíláme 19.2.2024

Cena je za 1kg ovoce.

Můžeme doručit do:
26.2.2024
Kategorie: Ovoce z Řecka

Mandarinky Encore

Mandarinky odrůdy Encore představují sladkou a osvěžující lahůdku pro vaše chuťové buňky. Jejich tenká slupka se snadno loupe a odhaluje šťavnatou a sladkou dužinu. Odrůda Encore je známá pro svůj výrazný a lahodný citrusový zážitek.

Pro optimální skladování udržujte mandarinky v chladu, při teplotě okolo 7-10 °C. Chladné prostředí pomáhá udržet čerstvost ovoce a zachovat jeho šťavnatost. Před konzumací nechte mandarinky krátce zahřát na pokojovou teplotu, což podporuje plnější rozvoj jejich chutí.

Využijte sladkosti mandarinek Encore ve vaší kuchyni. Přidejte je do ovocných salátů, připravte osvěžující mandarinkový sorbet nebo si dopřejte jejich čerstvost přímo ze šťavnatých segmentů. S mandarinkami Encore přidáte do svých receptů nejen chutné aroma, ale i vitamínový zásobník. Objednejte si je nyní a dopřejte si chuť sladkých mandarinek plných citrusového osvěžení.

Díky naší spolupráci s Výdejnou chutí Vám nyní můžeme nabídnout i citrusy. Transport citrusů z Kanárských ostrovů by byl velice drahý. Proto jsme se rozhodli spojit se zajímavým projektem, který vozí ovoce z Řecka. Vše je v BIO kvalitě a přirozeně dozrálé.  Ovoce si můžete předobjednat i přímo u Výdejny chutí. Tam je však zapotřebí osobní vyzvednutí na domluvených místech.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
BIO Mandarinky Mandarinky od farmářů z Řecka https://cdn.myshoptet.com/usr/www.ostrovchuti.cz/user/shop/related/600-2_bio-mandarinky.png?6596bebb 5
AG Avatar autora | 26.1.2024
Velice chutné :)