Odesíláme 24.4.

Bedýnka BIO Pomerančů (5kg) Bez chemického ošetření!

649 Kč
Vyprodáno

Čerstvé pomeranče z Řecka jsem bez chemického ošetření, proto můžete využít i kůru ke kandování, sušení či výrobě marmelády.

Cena je za 5kg ovoce.

 

Kategorie: Ovoce od farmářů
Položka byla vyprodána…

Pomeranče z Řecka

Historie:
Pomeranče jsou nedílnou součástí kulturního dědictví Středomoří, a Řecko není výjimkou. Tato citrusová plodina má bohatou historii sahající až do starověku, kdy byla pomerančovník považován za symbol prosperity a hojnosti. Řecké pomeranče se staly ikonou zdraví, vitality a bohatství, což odráží jejich tradiční využití v léčitelství a kulinářství.

Pomeranče jsou bohaté na vitamín C a další důležité živiny, což z nich činí skvělou volbu pro posílení imunitního systému a udržení zdraví kůže.
V řecké kuchyni se pomeranče používají k přípravě osvěžujících nápojů, dezertů, omáček a marinád.
Řecko oslavuje pomeranče na různých festivalech a trzích po celý rok, což přináší zábavu a radost pro místní obyvatele i návštěvníky.

Zpracování:
Pomeranče z Řecka jsou pečlivě sklízeny ručně, aby se zachovala jejich čerstvost a kvalita. Po sklizni jsou pečlivě tříděny a vybírány ty nejlepší plody pro další zpracování. Řecké pomeranče v BIO kvalitě jsou pěstovány bez použití pesticidů a umělých hnojiv, což zajišťuje ekologický a zdravý přístup k jejich produkci.

Skladování:
Pro zachování čerstvosti a chuti je důležité správné skladování pomerančů. Po zakoupení je doporučeno pomeranče skladovat na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Ideální teplota pro skladování pomerančů je kolem 10-15 °C. Důležité je také zabránit kontaktu s jinými plody, které mohou způsobit rychlejší zralost a ztrátu čerstvosti.

Pomeranče z Řecka v BIO kvalitě nabízejí nejen lahodnou chuť a bohaté živiny, ale také ekologicky udržitelný přístup k zemědělství. Užijte si svěžest a zdraví, které řecké pomeranče od Výdejny chutí poskytují.

Vážení zákazníci vezměte prosím na vědomí, že BIO pomeranče jsou pěstovány bez chemického ošetření, a proto jsou náchylnější pro vznik povrchových a vzhledových vad na povrchu plodu. Tyto nevzhledné vady nemají vliv na chuť a kvalitu produktu. Jedná se pouze o vizuální problém, který je u BIO potravin naprosto běžný a neměl by být důvodem k reklamaci. Děkujeme za pochopení.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LW Avatar autora | 7.3.2024
S Prví objednávkou jsem měla trochu problém ale pak jsem měla možnost ochutnat tyto pomeranče a jsou opravdu skvělé. Velké šťavnaté a sladké. Takže doporučuji